Pas disa vitesh lidhje, këngëtari shqiptar i jep fund martesës (FOTO)

0
239

U përfolën para disa kohësh për një ndarje të mundshme, por çifti mohoi gjithçka. Dhe fjalët mbetën në niveline  thashethemeve.

Por veprimet e fundit kanë treguar se këngëtari i famshëm i ka dhënë fund martesës.

Bëhet fjalë për çiftin Korab Shaqiri dhe bashkëshorten e tij Lulkaçela Jashari.

Burime pranë çiftit kanë konfirmuar ndarjen e  tyre për “Magazina.al”.

Mdje mësohet se këngëtari dhe nëna e djalit të tij nuk flasin më dhe kjo e fundit tashmë qëndron më shumë në Shkup sesa në Prishtinë, ku jetonte me Shaqirin.

Dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në rrjetet sociale.

Kohët e fundit këngëtari ka publikuar këngën “Dashuri e këputu”, që mendohet të jetë frymëzuar nga situate e tij me bashkëshorten.

Çifti lidhi kurorë në vitin 2015, ndërsa në 2017-ën u bënë për herë të parë prindër të djalit Alte.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here