Presidenti Meta, fundjavë mes dëborës dhe…

0
93

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që fundjavën  ta kalojë mes dëborës dhe miqeve. Në praninë e tij dhe familjes së mikut dhe analistit Ilir Kulla ata kanë këtë pamje mbreslënëse.

Në postim nuk thuhet se ku janë duke shijuar borën, por  Tea vajza e Ilir Kullës, dhe Era e bija e Presidentit,  duket se janë kënaqur shumë duke luajtur, e duke bërë një plak dëbore. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here