Hamilton me aeroplan privat për të marrë Rita orën në Ulqin (FOTO)

0
164

Mediat e Malit të Zi kanë raportuar se ngasësi i Formula 1, ndodhet në Mal të Zi, më saktësisht në Sveti Stefan.

Sido që të jetë Rita dhe Hamilton i cili është i njohur edhe për lidhjen me  Nicole Scherzinger mbrëmë kanë qëndruar në Ulqin.

Por, ky fakt nuk është përmendur në mediat malazeze. Sipas njoftimeve, Hamilton avionin e tij të ,markës Bombardier e kishte blerë për 10 milionë funta për të qenë sa më afër Scherzinger

Hamilton është njëri nga sportistët më të pasur në botë. Sipas Forbes ai fiton 46 milionë dollarë në vit. Ndërkohë, nuk dihet saktësisht se në çfarë raporte janë me Rita Orën, kjo nuk është hera e parë që ata shkojnë bashkë në pushime.

Më parë, Rita Ora në Instagram kishte njoftuar se ndodhet në Majami me Hamilton.

avion_1467723685-2267285 luis-i-rita_1467723681-5637751

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here