Rita eksperimenton me ngjyrat

0
117

ritaRita vazhdon të shkëlqejë ditë pas dite me stilin dhe elegancën e saj.
Teksa një ditë më parë të gjithë kthyen sytë tek veshja e saj portokalli në sfilatën e Versace në Paris, edhe të nesërmen nuk është larguar vëmendja nga këngëtarja kosovare.

25-vjeçarja ishte e pranishme në sfilatën e Ralph&Russo me një fustan ngjyrë bezhë të shndritshme, teksa pozonte për fotografët.

Ajo ka rrëfyer se i pëlqen shumë ngjyra e kuqe, por pas sugjerimeve se edhe bezha i shkon jashtë mase, ka nisur te eksperimentojë edhe me këtë ngjyrë. Rezultatet flasin vetë.