Standard.al

E rëndë në Gjirokastër, vetëvaret një 55 vjeçar

0

Një 55 vjeçar është vetëvaruar në lagjen “11 janari” në Gjirokastër.

Mësohet se viktima ka ndërmarrë aktin e rëndë në një moment që as djali dhe as bashkëshortja nuk ndodheshin në shtëpi.

55 vjeçari i identifikuar si Luli D., kishte në pronësi një lavazh dhe në të njëjtin vend kishte edhe shëpinë.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që policia po heton të gjitha pistat dhe ka marrë në pyetje edhe familjarët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.