Standard.al

VIDEO/ Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thirrje qytetarëve: Ejani këtu, bashkë s’ka Tërmet që na shemb!

0

Teksa në të gjithë Tiranën dhe në të gjithë vendin raportohen dëme materiale, godina e Teatrit Kombëtar rezulton godina më e sigurtë.

“Teatri është godina më e sigurtë sot në qytet! Nëse do ta gdhini ejani kaloni natën me ne në mbrojte të teatrit, bashkë s’ka Tërmet që na shemb!”, deklarojnë nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.