Standard.al

Ngjarje e rëndë/ Tmerr në Delvinë!!! Një burrë digjet brenda një makine…

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Delvinë.

Një person i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i ngjarjes së rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vllahat të Delvinës, ku burime bëjnë me dije se një makinë ka marrë flakë.

Brenda makinës kanë qenë dy njerëz, njëri është djegur ndërsa personi tjetër është rëndë.

Ekipi mjekësor i Delvinës ka marrë një pacient duke e dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.