Standard.al

Basha “plas bombën”: Elisa Spiropali është pjesë e dosjes së Xibrakës…

0

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, ka deklaruar pas mbledhjes së opozitës së bashkuar, se nga ky moment do të ketë përballje me çdo mjet dhe çdo formë me bandën dhe krimin në pushtet.

Gjithashtu Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgjigje deputeteve të PS-së si Gjylameti dhe Spiropali që thanë se gazeta Bild merret me mashtrimet e Opozitës

“Zonja Spiropali është pjesë e dosjes së Xibrakës. Këta nuk kanë asnjë besueshmëri. Përveç Gjylametit të shkretës që e kanë caktuar për të mbrojtur shefin e saj. Parlamenti është produkt i votës së diktuar nga krimit. Jemi në kushtet e grushtit të shtetit.”, tha Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.