Standard.al

Shpërthen Basha ndaj kreut të Krimeve të Rënda: Donika Prela, kamikazja e Ramës që grisi fletarrestin për Dakon

0

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar fort sonte ne darke lidhur me vendimmarrjet e fundit te Prokurorise se Krimeve te Renda. Ai ka kuazuar Donika Prelen se ka grisur fletearrestin per kryebashkiakun e Durresit Vangjush Dako.

“Kreu i celulës kriminale te Krimet e Rënda Donika Prela është autorja e grisjes së fletarrestit për Vangjush Dakon.  Kamikazja e Edi Ramës po bën gjithçka të prishë hetimin për krimin elektoral të shitblerjes së votave mes Dakos dhe bandave të Durrësit dhe Shijakut”, tha Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.