Standard.al

Fejohet Rike Roçi? Publikon foton me unazën

0

Pas pjesëmarrjes në spektaklin “Big Brother”, Rike Roçi është një ndër personazhet më të komentuar në botën e showbizit.

Së fundmi, ajo ishte krah moderatorit Edi Manushi dhe Fjoralba Topalli për disa mbrëmje me rradhë, ku komentuan ndeshjet e Kampionatit Botëror të Futbollit.

Ndërsa sot, Rike tërhoqi vëmendjen e fansave me një foto të postuar në rrjetet sociale. Ajo shfaqte dorën e majtë ku në gishtin e unazës së fejesës, vezullonte një unazë me gurë. Të jetë fejuar vallë Rike në fshehtësi?!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.