Aksident rrugor, 4 të plagosur

0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh.

Loading...

Sipas të dhënave të para, mësohet se një mjet tip fugon ka dalë nga rruga dhe si pasojë janë plagosur katër persona.

Ata janë jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini nje pergjigje