Standard.al

Filmi i ri i Van Damme në rolin e një shqiptari i cili merr hak ndaj serbëve

0

Filmi më i ri i Van Damme do të sjellë historinë e një shqiptari, i cili kërkon të hakmerret ndaj serbëve, të cilët i kanë vrarë babanë.

Filmi është i këtij viti, 2017, titullohet “Kill’em all”, në të cilin Van Damme në rolin e një shqiptari me emrin (Filip) i vrasin babain, i cili ishte një aktivist politik dhe gazetar në kohën e ish-Jugosllavisë.

Filipi lufton i vetëm kundër serbëve, por papritmas në vrasjet masive përfshihet edhe një infermiere e cila do ta ndihmonte atë.

Aktorët kryesorë që luajnë në film janë: Peter Stormare, Jean-Claude Van Damme, Autumn Reeser Regjisor: Peter Malota Shkrues: Jesse Cilio, Brian Smolensky.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.