Standard.al

Ja çfarë më bëri komshiu natën vonë

0

Ishte naten von un kisha ngelur vetem ne shtepi. Kishte koh pa ber seks dhe kisha leshuar nje film erotike dhe kisha hequr mbathjet dhe po e ferkoja pidhin tim. Po nuk me mjaftonte sigurish kjo por skisha cte beja se pse nga i dashuri u ndava nga qe ai me tradhetone, tani kam ngelur single. Un shtrrire duke ferkuar pidhin tim dhe duke me ber te prishem, i ra dikush ziles tek dera ime. Un nje her thash le te rije se sdo dal ne ket or te hap deren. Po perseri zilja. I hoqa duart nga pidhi u vesha nga qe isha vetem me te mbrendshmet dhe shkova tek dollapi te shoh kush esht. Ishte komshiu im qe ishte shum sexy dhe shum terheqes ..kishte disa net qe kisha endrruar per te po edija qe ka te dashur prandaj sjam afruar aq. E hapa deren dhe e pershendeta e pyta se ckerkonte ketu ne ket or. Me tha se pa driten ndezur dhe aikishte mbetur vetem sdinte cte beje dhe donte te vije per nje cik muhabet tek un. Un pak e habitur por i thah te hyj mbrenda. E pyeta per te dashuren po me tha se esht ndare qe nje jav.

Un u gezova por prap i thash atij qe me vjen shum keq. U ulem tek divani dhe e pyta nese donte te pije ndonje gje tha mjafton nje got vere. E mbushem nga nje got dhe e pijem avash duke shiku TV dhe duke ber pak muhabet. Po un mend ikisha plotesisht diku tjeter. Ai u habit ne TV une shikoja me vemendje..buzet..qafen..trupin aq super sexy dhe ne form sa doja ti hidhem ne qaf..vazhduan syt me posht ke pantollanet e tij dhe e paramendoja se si e ka karin..un aq sa isha habitur ne mendima ai e kuptoj se cfar shikoj dhe vendosi doren aty dhe filloj ta ferkoje mbi pantollanet. Un syt i hoqa nga aty dhe drejt ne sy e shikova dhe u skuqa ai filloj te buzeqesh dhe un shpejt u zgjova nga vendi dhe shkova ne kuzhin thash te mar dhe pak ver. Un shkova dhe atje ndalova pak se sduroja dot tjem aq pran tij pa e prekur. Kisha mendje te keqe ae pse isha shum e etur per sex. Papritur ai kishte ardhu pas meje dhe me perqafoj nga mbrapa. Me mbeshteti tek banaku dhe mbeshteti karin e tij ke bythet e mia..ai ishte ber gur dhe e kuptova se ai ishte i etur si un. Filloj tme puth nga qafa dhe me njeren dor duke e fut tek pantollanet mia..ne mbathjet e mia..duke ma prekur pidhin. Unaq nga ekzitimi thjesht nga prekja e tij fillova te renkoj. Pastaj hoq doren dhe me kthej nga ana tjeter..me hypi tek banaku dhe mi hoq pantollanet dhe mbathjet. Mi hapi kembet dhe u ul ne gjujn ..me hapi cik pidhin me gishta dhe filloj ta lepij me majen e guhes. E fuste thell e nxirrte e fuste ne pidhin tim.

Nderkoh duke me lepir filloj te fusje dhe nje gisht duke me cmendur akoma me shum..dhe mensi se prisja te fus karin aq e etur qe isha. Por ai me torturoj me gishta dhe me guh dhe me beri te prishem disa her ne gojen e tij duke me dhen mua gishtat e tij qe tja lepij dhe te lepij lengun tim.. Ashtu duke vazhduar filloj ti bej telefoni ne xhep. Nje her nuk e prki e la te beje. Per dyten her ndaloj me puthi ne buz dhe hapi telin. Un prisja me kemb hapur e ekzituar ne banak ai nderkoh foli disa minuta dhe e mbylli…erdh prap tek un dhe me puthi embel me guh ne buze.. U shkeput dhe me kerkoj falje se duhet te ikje urgjentisht se ka ndodh nje aksident por me tha ne vesh se ket cfat ka filluar nje nat tjeter do ta mbaronte deri ne fund. Un i thash ska gje nese shkon dhe se do e pres her tjeter. Zbrita nga banaku vesha mbathjet dhe e pershendeta tek dera dhe e shikoj si po largohej. Pak e merzitur se iki se tani akoma me keq me la por do e prisja deri nje nat tjeter…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.