Standard.al

Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, lirohet 27-vjeçari, vëllai merr përsipër krimin: E bëra i vetëm!

0

Dy ditë pas vrasjes së 22-vjeçarit Armando Rrapaj në Vlorë, zhvillime të reja vijnë nga hetimet. Sot Policia e Vlorës ka lënë të lirë Klevis Merkaj, 26 vjeç, pasi vëllai i tij Novruzi ka pranuar krimin, duke deklaruar se e ka kryer i vetëm,shkruan balkanweb.

Thikë në zemër 32 vjecarit/ Si ndodhi krimi në Vlorë dhe reagimi drithërues i nënës

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.