Standard.al

Ronaldo do të bëhet baba për herë të dytë

0

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mesa duket do të bëhet baba për herë të dytë. Të paktën kështu raportojnë mediat spanjolle dhe portugeze. Mediat shkruajne se Ronaldo këtë gjë e ka zbuluar në ndeshjen me Celta Vigon. Megjithatë, identiteti i nënës ende nuk është bërë i ditur.Ronaldo kujtojmë se ka një djale 5 vjecar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.