Standard.al

A do i blinit këto çorape ku duken dhe tangat e Black?

0

Blac Chyna ka gjetur mënyrën më të mirë për t’i bërë reklamë çorapeve të linjës së të dashurit të saj Rob Kardashian. Ajo i ka veshur vetë çorapet, por në të njëjtën kohë ka treguar edhe të pasmet.
27-vjeçarja ka postuar një foto në Instagram ku nuk tregon gjë tjetër përveç të pasmeve me tanga dhe këmbëve me çorape.

Sikur të mos mjaftonte kaq, Blac Chyna postoi edhe një video për 5 milionë ndjekësit e saj, ku shihet duke ecur në një korridor, ndërkohë që tregonte dekoltenë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.