Sonila Meço humb babanë, Fjoralba Ponari përlotet në emision

0
107

Donila Meço ka humbur babanë.

Lajmin e trishtë e ka dhënë moderatorja e Ferma VIP Fjoralba Ponari teksa foli për mungesën e Sonilës në spektakël.

Gjatë dhënies së lajmit Ponari është përlotur dhe i ka shprehur ngushëllime.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here