Shpërthimi i fortë me dy vìktìma në Lushnjë, hetuesit ngrenë një pistë të re: Shkak dyshohet bombola e oksigjenit…

0
256

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur pasditen e djeshme në Lushnjë, ku si pasojë e një shpërthimi humbën jetën dy persona dhe u plagosën shtatë të tjerë.

Bëhet me dije se në vendngjarje dyshohet se nuk është kapur linja elektrike por është shkëputur bombula e oksigjenit.

Bombula tjetër ishte me gaz, e cila shërbente për saldim.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here