Kanosi bashkëshorten me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 30-vjeçari në Elbasan

0
78

Ditën e sotme, policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë shtetasin Xh. K., 30 vjeç, i cili kanosi bashkëshorten e tij. Bashkëshortja është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

 

Njoftimi i DVP Elbasan:

 

Vihen në pranga 3 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 3 të tjerë, për vepra penale të ndryshme. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan kapën dhe ndaluan në flagrancë shtetasi Xh. K., 30 vjeç, pasi ka kanosur bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here