Aksident i dyfishtë në Elbasan

0
157

Një aksident i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan, në qendër të qytetit.

Sipas raportimeve të para, në këtë aksident janë përshirë dy automjete të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën gjatë një tentative parakalim

Si pasojë e këtij aksidenti, një person mësohet se ka mbetur i plagosur dhe janë dëmtuar pjesërisht të dy automjetet.

I plagosuri, ndërkohë është dërguar në urgjencën e Spitalit Rajonal të Elbasanit ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale.

Policia ka dokumentuar provat në vendngjarje për të përcaktuar shkakun që solli këtë aksident.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here