Detaje të reja nga atentati në Kurbin, autorët iu prezantuan si policë

0
63

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga atentati i ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin.

Gjeloshi ka deklaruar se autorët janë prezantuar si polic në momentin që janë futur brenda objektit po ashtu dhe rojës, i cili ka qenë prezent  dhe kanë qëlluar drejt Ardjan Gjeloshit dhe Selman Mihana, i cili mbeti dhe viktimë e këtij atentati.

Dyshohet se kanë qenë dy makina që janë përdorur në këtë atentat dhe dyshohet se njëra makinë ‘Range Rover’ është vjedhur disa kohë më parë në një karburant në autostradën Lezhë-Laç.

 

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here