Ilir Meta në krah të “policit” të portokallisë: Një të Dielë të qeshur miq!

0
150

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta duket se këtë të dielë ka zgjedhur ta kalojë me aktorin e mirënjohur Irgen Cela ose ndryshe sic e njohim të gjithë për rolin e tij mjaft të dashur, “polici” i Portokallisë. Meta ka ndarë një foto në llogarinë e tij në Facebook, ku krah tyre janë dhe dy qytetarë të tjerë.

Postimi i Metës:

? Një të Dielë të qeshur miq!

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here