Tan Brahimi íronízon Bled Manen: Çfarë VIP-i jam unë kur fle një dhomë me…(VIDEO)

0
921

Tan Brahimi íronízon Bled Manen: Çfarë VIP-i jam unë kur fle një dhomë me…(VIDEO)

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padýshim që ngjàrjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e Big Brother po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke trànsmetuar shumë emocione të forta.

Dy banorët e rinj të shtëpisë janë  bërë aktori i humorit shkodran, Tan Brahimi dhe Bled Mane.

Sapo hyri në shtëpi Luizi dhe Tani na traguan se kanë një shoqëri shumë të mirë jashtë shtëpisë.

Por aktori shkodran ka íronízuar Bled Manen teksa para se të flinte po fliste dhe tha se ka nderuar lagjen e tij pasi po fle në një dhome me Bledi Manen.

Sigurisht kjo ishte një ironi me nota humori gjë që e kàràkterízon shumë personazhin e tij.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here