Kamerat e grupeve kriminale në Durrës e Shijak/Dalin emrat e të akuzuarve

0
137

Mësohet se të gjithë të akuzuarit janë persona të skeduar nga policia dhe të përfshirë në ngjarje të ndryshme kriminale.

Për vendosjen e kamerave të paligjshme në Shijak akuzohen:

Albert Muharremi vëllai Rrumit
Xhulio Vora
Astrit Balliu (Avdyli)

Jasin Kala (Avduli)
Altin Avdyli
Sajmir Gjepali

 

 

Ndërsa për Durrësin akuzohen:
Plarent Dervishi dhe Dejvid Karaboja

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here