Edhe një herë tjetër mat, Bora dhe Donaldi fotografohen në plazhet e jugu

0
239

Duket se është kthyer në një serial me disa sezone… Gjithçka që po ndodh mes Borës dhe Donaldit, prej disa muajsh tashmë, është kthyer në ‘çështje virtuale’; janë bashkuar apo jo?

Ndonëse asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar publikisht çfarë ndodh, fotot sërish i kanë zbuluar dhe këtë, edhe me vëllezërit prej dore.

Në disa foto të fundit të postuara në rrjet nga JOQ, Bora dhe Donaldi shihen së bashku me vëllezërit në plazhet në jug të vendit.

  • foto galeri

Ndonëse të dy kanë postuar foto nga jugu, nuk kanë zbuluar me kë po shoqërohen, por ky detaj nuk u shpëtuar syve kureshtarë apo operatorëve të rastit të regjistrojnë disa prej këtyre momenteve duke përforcuar edhe një herë tjetër idenë se dy të rinjtë e kanë gjetur sërish veten dhe kanë vendosur t’i japin njëri-tjetrit edhe një shans të dytë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here