Pas Fejnordit, edhe skuadra e Romës zbarkon në Rinas. Ekipi i Murinjos drejt Tiranës

0
911

Pas Fejnordit, edhe skuadra e Romës ka zbarkuar në Rinas, për finalen e nesërme të Conference League në “Air Albania”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi italian tregon lojtarët verdhekuq teksa zbresin nga avioni

Ekipi i Zhoze Murinjos tashmë do të niset nga aeroporti “Nënë Tereza” për të shkuar drejt Tiranës dhe të akomodohet në hotel.

Ekipi i Zhoze Murinjos tashmë do të niset nga aeroporti “Nënë Tereza” për të shkuar drejt Tiranës dhe të akomodohet në hotel.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here