Paloka: Rama bën presion hapur, por ambasadorja hesht

0
211

Edi Paloka, Kryetar i Këshillit Kombëtar të PD, ka sulmuar Ambasadoren Amerikane Yuri Kim, ndërsa përmes një statusi në FB, shprehet se Kim së bashku me Ramën dhe grupin Basha-Alibeaj kërkojnë largimin e Berishës nga politika.

Duke je referuar deklaratave të sotme të Kryeministrit Rama lidhur me veprimtarinë e SPAK, Paloka shprehet se Ambasadorja hesht, ndërsa Rama bën presion të plotë.

REAGIMI

Paloka: Tre jane ata qe kerkojne me kembengulje dhe me cdo menyre largimin e Berishes nga politika; Rama, Yuri dhe grupi L.B, E.A e te lene Ramen te qete ne vjedhje.

Me pyeti dikush se perse nuk reagon Yuri kur Rama publikisht i ben presion drejtesise?

“Nje fjale thuhej nga PD per organet e reja dhe menjehere te hidhej Yuri ne fyt. Tani Rama ben presion hapur po ambasadorja ne  heshtje te plote”

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here