Ish-ministri zbulon të dhënat e World Data: Shqipëria e fundit në Evropë për vaksinimin

0
185

Islamin Islami publikon në rrjete sociale të dhënat e portalit ameriakn ‘Our World in Data’ i cili publikon numrin më  të fundit të vaksinimit të cilin e marrin nga ministia e shëndetësis në të gjithë botën.

Dhe në këtë renditje vihet re se Shqipëia është renditur e fundit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here