Lajmi i fundit/ Plumba drejt një lokali në Vlorë, policia jep informacionet e para

0
2

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Vlorë, teksa raportohet është qëlluar në drejtim të një lokali në fshatin Poro.

INFORMACION PARAPRAK

Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se  është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N.

Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen  e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here