Motori godet kalimtarin dhe largohet nga vendngjarja, transportohet me urgjencë në spital një person (Video)

0
5

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Fierit pasditen e sotme , ku një kalimtar është goditur nga një motor në lëvizje.

Drejtuesi i motorit është larguar me shpejtësi nga vendngjarja, ndërkohë që personi i lënduar është transportuar për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore në spital.
Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here