Qeveria nuk i lë të futen në stadium, TKZ surprizojnë Kombëtaren…

0
93

Tifozët shqiptarë nuk do të jenë të pranishëm në “Air Albania” për të ndjekur përballjen e Shqipërisë kundër Anglisë.

Qeveria nuk ktheu një përgjigje zyrtare për propozimin e fundit të presidentit të FSHF, Armand Duka, që të paktën të lejonin tifozët e vaksinuar.

Ndërkohë TKZ ka përgatitur banderolën emocionuese që është hapur në Air Albanian me mbishkrimin: “Sytë dhe zemrën te ju”.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here