Merr flakë makina në Tiranë, dyshimet e para

0
135

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje e sipër në rrugën “Jordan Misja” në Tiranë.

Sipas asaj që raporton Policia, dyshohet se shkak ka qenë një shkëndijë elektrike, ndërsa fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 15.11.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Jordan Misja”, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues M.H., 27 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here