Ja si dukej ish-kryeministri Aleksandër Meksi 60 vite më parë kur u diplomua

0
14

Ish-kryeministri i parë demokrat Aleksandër Meksi ka postuar foton e tij kur u diplomua. Ai shkruan: “Si sot 60 vite më parë 30 qershor 1960 mbarova studimet e larta dhe u diplomova inxhinier ndërtimi në Degën e Ndërtimit të Fakultetit të Inxhinierisë të Universitetit të Tiranës”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here