Zagani publikon videon: Rama nuk është as aktor e as i mallëngjyer është thjesht një ‘DROGAXHI’

0
13

Ish oficeri i Policisë, Dritan Zagani përmes një videoje të postuar në Facebook-un e tij, ai shpjegon se, kryeministri nuk është i përlotur, por prek hundën pasi sipas tij, me kalimin e kohës, sekrecionet si pasojë e konsumimit të drogës, kalojnë edhe në fyt.

Nuk eshte as aktor e as i mallengjyer eshte thjesht nje DROGAXHI.

Shikoni me vemendje, as nuk e prek fare syrin por vetem hunden se po i rrjedh hunda pasi e thith lart koha ben qe ti zbresin sekrecionet e droges ne gurmaz e ne fund te klipit i ndryshon ngjyra e zerit…!!!

E kuptoni se ça po ben, do bej ligjin e ri te shpetoj veten qe mos te bej as vet e askush burg, se me ligjet aktuale qe gjithsesi jane te mira e peson Ramashesku dhe ata qe u pasuruan me jetet tona keto 30 vjet.

Ky nuk meriton burgun por litarin o popull.

 

https://www.facebook.com/1178784022/videos/10218345455525941/?t=19

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here