Ambasada amerikane njofton: Risia e Lotarisë, pasaporta juaj…

0
131

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë publike sot, një risi që duhet ta kenë parasysh aplikuesit e Lotarisë Amerikane DV-2021 këtë vit: Pasaportën.

Ambasada njofton: “Aplikuesi kryesor i Programit të Lotarisë duhet të vendosë të dhënat e pasaportës së paskaduar në aplikimin fillestar. Nëse pasaporta juaj skadon pasi të keni kryer aplikimin dhe ju përzgjidheni, rekomandojmë të ruani një kopje të pasaportës së vjetër, nëse do t’ju kërkohet gjatë procesit. “

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here