Dalin fotot pikante të Ramës!! Kështu vjen fundi politik, ngadalë dhe pa kuptuar…

0
190

Për mbi një orë Kryeministri Rama mbajti në Kuvend në fjalim të gjatë ku foli për negociatat, kushtet e Gjermanisë, vendimin e pritshëm për negociatat të cilat duken se do jenë negative.

Edhe pse në sallë të vetmit që replikuan ishin deputetët e “opozitës” së re, Kryeministri me tone të larta ju përgjigj edhe akuzave dhe deklarimeve të opozitës jashtëparlamentare.

Nëse gjykohet nga gjestikulacionet e kryeministrit (shiko fotot) tregon se nuk ndjehet komod pas kushteve gjermane dhe disa shteteve të tjera.

Por jo vetëm për këto. Edhe në PS ka plasur pakënaqësia. Kështu vjen fundi politik, ngadalë dhe pa kuptuar…
       

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here