E dërguara e SHBA-së te Krimet e Rënda? Vëzhgon hap pas hapi procesin e Tahirit!

0
13

Gjykata e Krimeve të Rënda që prej mëngjesit është mbushur nga gazetarë dhe operatorë, të cilët vijojnë të jenë në pritje të vendimit për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Vetë Tahiri u paraqit në Gjykatë përpara se ora të shënonte 09:00.

Në hollin e ambienteve të Gjykatës, përveç gazetarëve dhe operatorëve që vijojnë të jenë në pritje të vendimit “final”, ndodhet edhe përfaqësuesja e Ambasadës së SHBA-së, e cila ka ndjekur nga afër këtë proces.

 

Featured image of article: Vëzhgon hap pas hapi procesin e Tahirit, kush është e dërguara e SHBA-së te Krimet e Rënda? (FOTO)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here