Makina përplaset me trajlerin, vdes 26 vjeçarja…

0
180

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur në autostradën Fushë Krujë-Milot.

Raportohet se një mjet tip “Smart” është perplasur me një trajler.

Për pasojë, drejtuesja e mjetit “Smart”, ka humbur jetën pas plagëve të marra si pasojë e përplasjes.

Ajo është Sonila Gurra dhe po drejtente makinën tip smart. Ngjarja në afërsi të Laçit.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here