E FUNDIT/ “Bomba e BILD”, të rinjtë e PD-së në Durrës thyejnë derën Bashkisë së Dakos…

0
196

Të rinjtë e PD-së në Durrës i kanë thyer në mënyrë demonstrative derën Bashkisë së Durrësit, pas publikimit të përgjimeve të Bild ku kryetari i kësaj bashkie është kapur duke blerë vota me kriminelët.

Siç shikohet edhe nga pamje të rinjtë demokratë janë vendosur përballë Bashkisë ku kanë vendosur edhe një shirit ndalimi si edhe kanë qëlluar me vezë dhe bojë fasadën e Bashkisë.

Ditën e sotme gazeta e njohur gjermane Bild publikoi 6 përgjime të reja që dëshmojnë se zyrtarët socialistë midis tyre edhe Vangjush Dako marrin pjesë me krimin në manipulimin e zgjedhjeve të vitit 2017.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here