E rëndë/ Përplasen 6 makina në Durrës, shkatërrohen mjetet, ja çfarë ndodhi…

0
9

6 makina janë përfshirë nga një aksident në Durrës. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë. Siç dallohet edhe nga foto automjetet kanë goditur njëra-tjetrën.

Shkak i aksidentit ka qënë një frenim i fortë i makinës së parë dhe 5 mjetet e tjera kanë goditur njëra-tjetrën. Shkak dyshohet se është edhe lagështira në rrugë. Mes automjeteve të aksidentuara janë edhe disa makina luksoze.

ImageImageImageImageImageImage

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here