“Kjo tafmaja që tek pallati ngjit të bëjmë një tjetër”, Veliaj dikur: Nuk do ta lejoj…

0
166

Premtoi zero ndërtime në 2015-ën, por sot €rion Veliaj e ka kthyer qytetin në një makth betoni për të gjithë banorët e tij.

Në video theksohen qartë premtimet e kryebashkiakut Veliaj dhe se çfarë ka bërë deri më tani.

https://www.facebook.com/mbroteatrin/videos/1154306231415252/

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here