Denoncohet polici militant i PS-së. Video/ Godet dhe merr zvarrë në mes të rrugës qytetarin

0
11

Në videon që është denoncuar në profilin e ish-kryeministrit Berisha, shihet polici  që merr zvarrë qytetarin pas debatit për një parkim.

Polici i cili keqtrajton qytetarin është Tanush Hamataj.

Statusi:

Sjellje shtazore e narkopolicit ndaj qytetarit te prangosur!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

pershendetje doktor. shikoni si i trajton policija e fierit qytetarer . pasi nje debati per parkim nje militant i partis socisliste me emrin tanush hamataj me me grad oficer policie. godet me shqelme qytetarin me shum urrejtje nderkoh qe esht i prangosur nga koleget e tij. rrahje dhe ofenimr nga familja wytetarit ne mes te qytetit. shpresojm shum qe ta besh publike. anonim te lutem.

 

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/638588886590240/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here