“Unë i kam duart e pastra”. Godet Kryemadhi: Ralf Gjoni, mik i Veliajt…

0
9
 Lidhur me protestën e sotme, kryetarja e LSI u shpreh: “Edhe ne ish deputetët e opozitës jemi të papunë. Kemi ngritur zërin njësoj si qytetarët. Ne jemi të barabartë të protestojmë,  të ecim përpara”.

Në një lidhje direkte për emisionin Opinion, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka komentuar edhe bojatisjen e deputetit më të ri Ralf Gjoni.

Sipas saj, ky mund të jetë edhe një skenar i kryeministrit Rama, ndërsa shtoi se Gjoni njihet si eksponent i Mjaft.

“Unë i kam duart e pastra. Por mos harrojmë që mund të jetë edhe një skenar i Ramës. Ai është këshilltar i Veliajt dhe njerëzve të tjerë të Mjaft”, u shpreh Kryemadhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here