“Berisha do më marrë pushtetin”. Ish lideri i PD-së ja plas live: Ja çfarë dërgoi Rama në Bruksel një ditë pas 16 shkurtit

0
12

Rama u tmerrua nga protesta e datës 16 dhe më datë 17 variantin e parë që përhapi lajmin se Berisha do me më marrë pushtetin.

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se pas protestës së 16 shkurtit, kryeministri Rama dërgoi në Bruksel video duke pretenduar se synohet t’i merret pushteti.

BerishaRama u tmerrua nga protesta e datës 16 dhe më datë 17 variantin e parë që përhapi lajmin se Berisha do me më marrë pushtetin. Dhe për këtë dërgoi nëpërmjet çakallit të tij, të Baton Stanishiçit dërgoi në Bruksel një video qesharake në Bruksel si dëshmi e asaj që unë do t’i marrë pushtetin. Largimi im është një largim pa kthim. Ata e dërguan, kush e dërgoi? Pastaj nxori 100 lloj hipotezash të tjera por e vërteta është se po i tunden këmbët. Sa ka mbledhë opozita me bilbil brenda 4 orëve, nuk ka ndodhur kurrë në historinë e këtij vendi. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here