Të shtëna me armë zjarri, plagoset 21-vjeçari

0
6

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kaftall.

Një 21-vjeçar nga Puka është qëlluar e armë zjarri dhe për pasojë ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Nga të dhënat e para thuhet se i plagosur ka mbetur Petrit Biba, 21 vjeç.

Policia dhe grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, por ende nuk ka detaje mbi rrethanat e plagosjes së të riut.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here