U mbyt në lum, nxirret trupi i pajetë i 50 vjeçarit…

0
133

Gjendet një person i mbytur në lumin Drin në afërsi të fshatit Ishull të Lezhës.

Dyshohet se viktima është një peshkatar i quajtur Agim Zeqaj i moshës 50-vjeç.

Burimet për Fax Web bëjnë me dije se trupi i viktimës është gjetur në afërsi të fshatit Ishull Lezhë, ndërsa dyshohet se në momentin që viktima është mbytur në lum ka qenë duke peshkuar.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here