Identifikohet viktima, u vetëdogj mbi varrin e gruas…

0
188

Një 67 vjeçar është gjetur i pajetë në Sharrë-Kombinat, në zonën e varrezave në Tiranë. Viktima i identifikuar si Jorgo Kule, raportohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Në vendngjarje është gjetur një shishe plastike me benzinë dhe një shkrepëse, me të cilat mendohet se ai i ka dhënë fund jetës.

 Mendohet se viktima i ka dhënë  fund jetës për shkak të gjendjes së rënduar psikike gjatë vizitës në  varrin e bashkëshortes, ku është gjetur edhe karta e tij e identitetit dhe ajo shëndetësore.
Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here