Aksident i rëndë Laç-Lezhë, një i vdekur

0
134

 

Një person ka humbur jetën në një aksident në Lezhë paraditen e sotme. Sipas të dhënave të para, aksidenti ka ndodhur në rrugën e vjetër Lezhë-Laç, pranë fshatit Malbardhë.

Në makinë ndodheshin një çift bashkëshortësh dhe ka gjetur vdekjen burri, ndërsa gruaja ka mbetur i plagosur. Një ambulancë dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here