FOTO/ Toyota Yaris, Balla dhe eurot e Durrësit

0
393

Pas zbulimit të milona eurove që transportoheshin me dy makina Toyota yaris në Durrës dhe pas publikimit të deklarimeve se këto para mund të jenë lidhje e Taulant Ballës ka plasur gallata në rrjetet sociale

Më poshtë ka disa foto lajme që janë shprendarë në rrjetet sociale e ku shikohet qartë ironia ndaj drejtuesit të lartë socialist, por jo vetem

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here