“Më ka vënë tritol”/ I riu shkon te makina e parkuar, tmerrohet kur sheh pranë saj…

0
101

Një djalë i ri është tmerruar kur ka parë pranë derës së mjetit tip “Opel”, një çantë të dyshimtë dhe ka lajmëruar menjëherë policinë.

Pas kontrollit nga shërbimet xheniere, të repartit “Renea”, thuhet se brenda çantës nuk nuk u konstatua gjë e dyshimtë.

Njoftimi:

Më datë 05.06.2018, në Kombinat, në rrugën ‘’Petraq Leka’’, shtetasi K.B vjeç 34, pranë derës të mjetit tip “Opel”, ka konstatuar një çantë të dyshimtë, e cila u kontrollua nga shërbimet xheniere, të repartit “Renea” dhe brenda çantës nuk nuk u konstatua gjë e dyshimtë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here